info@iranianartedu.com تهران، میدان فاطمی

بدون کنکور، بدون شهریه

آیا شنیده اید که بدون آزمون کنکور می توانید در مقاطع مختلف تحصیلی (کارشناسی، ارشد و دکترا) پذیرش گرفته و ادامه تحصیل دهید، تعجب زیادی نکنید. اما مطمئناً ادامه تحصیلات تکمیلی بدون پرداختن شهریه را نشنیده اید!

آکادمی تخصصی خدمات پزشکی هلدینگ تحصیلات بین المللی هنر ایرانیان، با استفاده از سیستم آموزش از راه دور دولتی و یا به صورت حضوری و از طریق شرکت در کلاس ها این امکان را به دانشجویان می دهد تا با صرف کمترین هزینه،تخصص و مهارت خود را بسنجند و مدرک مورد نیاز خود را اخذ نمایند.

از آنجایی که در سال های اخیر شاهد تقاضای بالای داوطلبان برای تحصیل بدون کنکور در رشته های پزشکی، پیراپزشکی و دندانپزشکی بوده ایم، آکادمی بین المللی هنر ایرانیان با افتخار اعلام می دارد که در تمامی رشته های پزشکی اعم از دندانپزشکی، داروسازی، پیرا پزشکی و… و در کلیه مقاطع تحصیلی در کنار دانشجویان برای پذیرش و ادامه تحصیلات تکمیلی از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. آکادمی بین المللی هنر ایرانیان با پذیرش دانشجو در ۸۰ رشته از مقطع کارشناسی تا دکترا، گام بلندی در زمینه آسان ساختن ادامه تحصیل برای دانشحویان برداشته است. در این اکادمی بدون پرداخت شهریه و با هزینه بسیار کم می توان در رشته های مختلف مورد تایید وزارت علوم تحصیلات تکیمیلی را پشت سر گذاشت.