info@iranianartedu.com تهران، میدان فاطمی

تحصیل ارزان و با کیفیت در آکادمی بین المللی مارکوپولو

تحصیل از دبستان تا دبیرستان در کانادا

کانادا از جمله کشورهایی است که توجه ویژه ای به بحث آموزش معطوف داشته است. اختصاص ۶ درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور به امور آموزشی، نشان می دهد که کانادایی ها قصد دارند از طریق افزایش کیفیت سیستم آموزشی خود به توسعه پایدار دست یابند.

نظام آموزشی در کانادا

از آنجا که تهیه و تدوین نظام آموزشی مقاطع قبل از دانشگاه در کانادا به عهده دولت هر ایالت است، نمی توان سیستم آموزشی خاصی را به عنوان سیستم کانادایی معرفی کرد. به طور کلی مدارس کانادا به مدارس ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان مقدماتی و دبیرستان تقسیم می شوند. هر ایالت با توجه به شرایط مورد نظر خود بین ۴ تا ۷ سال دوره ابتدایی، حدود ۳ یا ۴ سال راهنمایی و ۴ تا ۶ سال دبیرستان های دوره اول و دوم را در نظر گرفته است. در مقطع دبیرستان در کانادا علاوه بر دروس تخصصی مانند انگلیسی، ریاضیات، اجتماعی، علوم و برنامه ریزی، درس هایی اختیاری نیز مانند تئاتر، روزنامه نگاری، هنر، بازیگری، رقص، بازاریابی، حقوق، روان شناسی، زمین شناسی، ورزش، مدیریت، آشپزی و… نیز تدریس می شود. مدارس کانادا از نظر نوع و شکل مدیریت آنها انواع بسیار مختلفی دارند. مدارس غیرانتفاعی، مشارکتتی و مدارس دولتی از جمله این دسته بندی هستند.

به طور کلی آموزش متوسطه در کانادا دارای دو سطح متمایز است:

۱- مقطع متوسطه یا مقدماتی که شامل کلاس هفتم و هشتم است.

۲- مقطع دبیرستان که شامل کلاس نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم می شود.

مزایای تحصیل در مقطع دبیرستان در کانادا

قوانین ایالتی در کانادا به گونه ای است که فرصت و ظرفیت تحصیلی برای بومیان این کشور بیشتر از دانش آموزان بین المللی می باشد. طبق آمار سال ۲۰۱۸، بیش از ۸۰% ظرفیت پذیرش دانشگاه های تراز اول کانادا از دانش اموزان بومی ایالت انتاریو (شهرهای تورنتو، اتاوا، واترلو) بوده است. از طرفی به دلیل کیفیت آموزشی بالای این مدارس دانش آموزانی که معدل بالای ۱۷ کسب کنند تقریبا در هر رشته و دانشگاهی که علاقه دارند می توانند تحصیل کنند.  از دیگر مزیت های تحصیل در مدارس کانادا یادگیری زبان انگلیسی تخصصی است که نیازی به مدرک آزمون آیلتس ندارید.

آکادمی آموزشی مارکوپولو

سیستم آموزشی در کشور کانادا سیستمی کاملاً فراگیر است و کیفیت آموزشی بالا در این کشور در سطح بین المللی شناخته شده می باشد و همواره متقاضیان بسیاری از سراسر جهان به دنبال اخذ ویزای تحصیلی در این کشور می باشد. ماموریت آکادمی آموزشی مارکوپولو ارائه آموزش در سطح حرفه ای، به گونه ای است که دانش آموزان بتوانند با بسیاری از دوره های تخصصی آشنا شوند. هدف ما نهادینه کردن ارزش های اصلی نظیر احترام ، مسئولیت پذیری و صداقت در ذهن دانش اموزان می باشد. آکادمی آموزشی مارکوپولو متعهد است به دانش آموزان در مورد فرایند سخت اما منعطف برنامه درسی ، چالش های جدید و موفقیت آنها کمک کند.

 

آکادمی آموزشی مارکوپولو یکی از مدارس ممتاز بین المللی کانادا می باشد که به صورت حضوری و غیر حضوری دانش آموز می پذیرد. مارکوپولو دارای شعبه های زیادی در سراسر دنیا می باشد. خبر خوب اینکه هلدینگ هنر ایرانیان نماینده رسمی آکادمی آموزشی مارکوپولو در ایران می باشد که فرایند ثبت نام به دو صورت حضوری و غیرحضوری را به همراه دانش اموز انجام می دهد.

تحصیل ارزان و با کیفیت در دبیرستان های بین المللی مارکوپولو

آکادمی آموزشی مارکوپولو یکی از مدارس بین المللی ممتاز کانادا است که در نقاط مختلف دنیا دارای شعبه می باشد. موسسه آموزشی مارکوپولو با سابقه چندین ساله در زمینه تحصیلات دبستان تا دبیرستان یک مجموعه حرفه ای و با دانش کافی در امر مهاجرت و تحصیل فرزندان شما می باشد. هدف آکادمی آموزشی مارکوپولو آماده سازی دانش آموزان برای پذیرش در دانشگاه های کانادا است. این مدرسه برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویان بین المللی در هنگام انتقال به کانادا و آشنایی با فرهنگ زندگی در کانادا تأسیس شده است. ما به عنوان یک مرکز معتبر که زیر نظر وزارت آموزش و پرورش کانادا فعالیت دارد، متعهد هستیم تا شرایط موفقیت شما را فراهم آوریم . آکادمی مارکوپولو دارای محیط یادگیری پویا و سرزنده است که به رشد شخصی دانش آموزان و پرورش حس کنجکاوی آنان کمک می کند.

برخی از ویژگی های آکادمی آموزشی مارکوپولو

پرداخت شهریه غیر قابل مقایسه و بسیار پایین حدود یک چهارم تا یک پنجم هزینه تحصیل در قسمت حضوری و در مدارس کانادا می باشد در صورتی که مدرک صادر شده یکسان و بدون کوچکترین تفاوتی می باشد با ثبت نام در مدرسه مارکوپولو و تنها با پرداخت (۱۵۰۰ دلار کانادا) که همانند شهریه مدارس دولتی می باشد، در فضای خصوصی و با بهترین شیوه های تدریس و اساتید معتبر امکان تحصیل را خواهید داشت.

تحصیل در کشور کانادا حتی برای یکسال پایانی دبیرستان، به این معنی است که شما برای سهمیه قبولی در دانشگاه های معتبر این کشور در دسته بندی متقاضیان بومی کانادا قرار می گیرید و فرصت پذیرش بسیار بالا در دانشگاه های کانادا را برای خود فراهم می کنید.

در طی سال تحصیلی ، دانش آموزان جشنواره های فرهنگی زیادی را برای شناختن ارزش های کانادا تجربه می کنند. از طرفی در جوامع محلی نیز جشن ها و فرهنگ های مختلف هر جامعه برگزار می شود تا دانش آموزان  ارزش های هویتی خود را نیز فراموش نکنند. ما اطمینان داریم که فرزند شما هر روز انگیزه، انرژی و میل به یادگیری را به مدرسه هدیه می دهد . تجربه تحصیل در آکادمی مارکوپولو زندگی کودکان شما را غنی و به پیشرفت شخصیت آنها کمک خواهد کرد.

  • اخذ مدرک دیپلم از آکادمی مارکوپولو و فرصت سهمیه بومی ایالت انتاریو کانادا
  • افزایش شانس ۸۵ درصدی فرصت قبولی در دانشگاه های مطرح کانادا
  • فراهم شدن زمینه تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا بدون نیاز به داشتن مدرک آیلتس
  • فرصت شرکت در آزمون جهانی هوش MENSA
  • فرصت اخذ ویزای تحصیلی و ویزای کار برای دانش اموزان پس از اخذ مدرک دیپلم

 

 

برنامه جامع درسی تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش کانادا

آکادمی آموزشی مارکوپولو یک برنامه جامع از کلاس نهم تا دوازدهم ارائه می دهد. دانش آموزان ، پس از فارغ التحصیلی ، مدرک دیپلم  متوسطه انتاریو را کسب می کنند. دانشجویان در یک برنامه آمادگی ورود به دانشگاه (UNI-ACCES) ثبت نام می کنند که در صورت برآورده شدن شرایط ورود به دانشگاه ، آنها را برای پذیرش در برنامه های دانشگاهی مورد نظر واجد شرایط می کند. به عنوان یکی از مدارس دارای اعتبار در کانادا، همه سیاست ها و دستورالعمل های ایالتی را دنبال خواهیم کرد و یک برنامه درسی تصویب شده توسط وزارت آموزش و پرورش انتاریو را ارائه خواهیم کرد. پس از ثبت نام ، دانشجویان برای انتخاب دوره ها با توجه به علایق ، استعداد و مقصد خود با یک مشاور مشورت می کنند. این به آنها امکان می دهد موفقیت را تجربه کنند و از پتانسیل دانشگاهی کامل خود استفاده کنند. دانش آموز با توجه به علاقه و هدف خود یک برنامه آموزشی با دوره ها و مسیرهای مناسب می تواند از میان چندین رشته جامع نظیر ریاضیات، فیزیک، شیمی، جغرافیا، تاریخ، ادبیات، حقوق مدنی، برنامه سلامت، هنر، موسیقی و … انتخاب کند.

 

فرصت تحصیل به صورت آنلاین

با ثبت نام در اکادمیآموزشی مارکوپولو، دانش آموزان امکان تحصیل و اخذ مدرک معتبر و رسمی از آموزش و پرورش کانادا را در کنار تحصیل در مدارس ایرانی و اخذ دو مدرک معتبر به صورت همزمان خواهند داشت. سرفصل های ارئه شده در مدرسه مارکوپولو دقیقا سرفصل های رسمی ارائه شده توسط آموزش و پرورش این کشور در تمام مدارس استان انتاریو کانادا می باشد. مدرسه برای آن دسته از دانش اموزان که به هر دلیلی توانایی حضور در کلاس ها را ندارند، به صورت غیر حضوری و آنلاین ثبت نام می کند. دیگر مزیت ثبت نام و تحصیل در مدرسه امکان انتقال از قسمت غیر حضوری به قسمت حضوری در هر زمان و در هر پایه و کلاس تحصیلی می باشد ، به صورتی که دانش اموز پس از انتقال به مدرسه در کانادا ادامه تحصیلات خود را در مرکز حضوری و آکادمی مارکوپولو کانادا ادامه دهد. دانش آموزان غیر حضوری آکادمی مارکوپولو همانند دانش اموزان مشغول تحصیل به صورت حضوری در آکادمی ، سهمیه بومی ورودی بهترین دانشگا های کانادا را دریافت می کنند.

اخذ مدرک معتبر

با ثبت نام در آکادمی آموزشی مارکوپولو فرصت بهره مندی از سیستم آموزشی معتبر کانادا را خواهید داشت. از جمله مزایای دریافت مدرک تحصیلی از این آکادمی نداشتن تاریخ انقضا و باطل نشدن مدرک می باشد به صورتی که اگر وقفه ای در طول تحصیل به وجود آمد دانش آموز می تواند ادامه تحصیلات خود را پس از دوره وقفه از سر بگیرد.

هزینه تحصیل و زندگی در کانادا

خوشبختانه هزینه ی تحصیل در کشور کانادا از سایر کشورهای انگلیسی زبان نظیر انگلیس و آمریکا کمتر است. اما قطعا پیش از انتخاب کشور کانادا برای تحصیل، باید به کلیه هزینه های تحصیلی کانادا واقف باشیم تا بتوانیم با برنامه ریزی صحیح و دقیق، پروسه ی تحصیلی خود را در این کشور آغاز نماییم. هزینه ی تحصیلی در کانادا، مشتمل بر هزینه ی شهریه تحصیلی، هزینه اجاره و مسکن، هزینه حمل و نقل، هزینه بیمه درمانی، و هزینه های مربوط به بخش تفریح می باشد.

تحصیل در دبیرستان های کانادا برای کانادایی ها رایگان است. هزینه تحصیل برای دانش آموزان بین المللی در دبیرستان های کانادا بین ۷ تا ۱۵۰۰ دلار است و این بستگی به دبیرستان ها دارد. هزینه زندگی در کانادا نیز بسته به شرایط و سبک زندگی افراد مختلف متفاوت است. همچنین هزینه زندگی در شهرهای مختلف کانادا متفاوت است. به طور میانگین برای زندگی در کانادا هزینه بین. ۷۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار در ماه برای هر نفر بسته به شهر و منطقه باید در نظر گرفت. امکان همراهی والدین بصورت همزمان با فرزند که اصطلاحا به آن ویزای همراه نیز گفته می شود که همراه می تواند یا برای ویزای موقت کانادا (Temporary Resident Visa) که یکی از شاخه های ویزای توریستی می باشد اقدام نماید یا برای ویزای کار اقدام کند.

آینده فرزندانتان در دستان خودشان است. اما والدین دلسوز شرایط ساختن آینده درخشان را باید فراهم کنند. اگر به فکر موفقیت فرزندتان هستید، هم اکنون هلدینگ هنر ایرانیان شرایط تحصیل در معتبرترین سیستم آموزشی دنیا را برای شما به ارمغان آورده است. اولین قدم در این مسیر تماس با مشاوران ما در هلدینگ هنر ایرانیان است.

از لینک های ذیل می توانید برنامه موبایل Marcopolo را دانلود نمایید :