info@iranianartedu.com تهران، میدان فاطمی

سرمایه گذاری خارج از ایران

کشور روسیه بزرگترین کشور اروپا و پهناورترین کشور جهان، از حیث اقتصادی کشوری قوی و ثروتمند (ششمین اقتصاد دنیا در سال ۲۰۰۸)، در نظر گرفته می شود. سرمایه گذاری در روسیه می تواند فرصتی باشد برای افرادی که در ذهن تفکر سرمایه گذاری و اقامت خارج از کشور دارند.کار در روسیه برای تجار مختلف می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.  با توجه به شرایط اقتصادی و ارزی در ایران، سرمایه گذاری در روسیه فرصت بسیار خوبی برای حفظ سرمایه و کسب درآمد است.

از میان روش های مختلف در خصوص اخذ اقامت و مهاجرت به روسیه می توان به اخذ اقامت و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک اشاره نمود. که یکی از روش های جذاب اخذ اقامت روسیه محسوب می شود .

دو راه اصلی برای کسب پاسپورت با سرمایه گذاری و کار در روسیه وجود دارد. روش اول مخصوص کارآفرینان و افراد با شغل آزاد است. به دنبال راه اندازی کسب و کار در حرفه خود می باشند و قصد دارند کسب و کار خود را به روسیه انتقال داده یا شعبه شرکت یا موسسه خود را افتتاح نمایند. اگر مالیاتی که بابت سود سالانه بعد از سه سال پرداخت میکنند حداقل ۱۰ میلیون روبل یا بیشتر باشد می توان شهروندی روسیه را بدست آورد. در حوزه تجاری می توان با خرید سهام نیز سرمایه گذاری در روسیه انجام داد به این صورت که یک سهامی به ارزش ۱۰۰ را در نظر گرفت و ۱۰ درصد این سهام را خریداری کرد و با ۱۰ میلیون روبل صاحب ۱۰ درصد سهام شد.

راه دوم برای کارمندانی است که مهارت های ویژه دارند و در یک تجارت بزرگ سرمایه گذاری می کنند. سرمایه گذاری در املاک، پیش خرید مسکن، خودرو و… فرصت های سرمایه گذاری بسیار پرسودی است و ضمن حفظ سرمایه، درآمد ارزی کسب می‌کنید. خرید ملک در کشور روسیه از جذاب ترین نوع سرمایه گذاری است که در این روش متقاضیان باید بسیار سنجیده، حساب شده و با دقت با آن مواجه شوند و تا آن جاکه ممکن است دانش و اطلاعات خود را بالا ببرند تا مسیر درستی طی کنند .

کارشناسان ما در شرکت بین الملی هنر ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور روسیه را ارائه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و هر گونه سوال می توانید با ما در ارتباط باشید تا مشاوران ما شما را دقیق تر راهنمایی کنند.

ویزای سرمایه گذاری در روسیه از طریق تجارت و کسب و کار برای ۱ یا ۲ یا ۵ سال اعتبار دارد . اقامت دائم بعد از ۳ سال زندگی اعطا می گردد . و بین ۳ الی ۵ سال اقامت قانونی در کشور روسیه ، شهروندی روسیه اعطا می گردد که مستلزم تسلط بر زبان روسی می باشد .

  • مزایای سرمایه گذاری در کشور روسیه
  • شرایط بسیار آسان اخذ ویزای روسیه
  • قانون مالکیت صد در صدی ملک و آپارتمان و زمین و… برای خارجی ها، از جمله ایرانی ها
  • امکان سرمایه گذاری با سرمایه کم و کوچک
  • امکان اخذ اقامت و حتی تابعیت و شهروندی روسیه
  • امکان افتتاح حساب بانکی و دریافت ویزا و مستر کارت برای شهروندان ایرانی
  • رشد و حجم اقتصادی بسیار بالا