info@iranianartedu.com تهران، میدان فاطمی
تحصیل آسان

پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه های معتبر در ایران و جهان

پزشکی – دندانپزشکی – داروسازی

چگونه پذیرش دریافت می کنید ؟

اخذ پذیرش در دانشگاه های معتبر روسیه، اخذ ویزای دانشجویی در روسیه، ثبت در پاسپورت رسمی دانشجو و تمدید هر ساله ویزای دانشجویی طبق مقررات و قوانین وزارت بهداشت ایران و روسیه و گذراندن دوره تحصیلی پات فک (کالج) در ایران

شرایط تحصیل :‌ برنامه آنلاین آکادمی پزشکی مسکو در ایران همراه با اساتید فارغ التحصیل گروه پزشکی از روسیه با تسلط کامل به زبان روسی و دروس گروه پزشکی با همراهی اساتید مشاور و راهنما

دانشگاه های روسیه

نکات مهم را بخاطر بسپارید !

۱- ثبت نام قطعی در دوره پات فک این دوره به انتخاب دانشجو می تواند یکسال تحصیلی یا یک ترم ۴ماهه باشد. لذا دانشجویان میتوانند از اول ماه خرداد تا پایان شهریور ماه دوره پات فک را گذرانده و از مهر ماه وارد کرس اصلی تحصیلی شوند.

۲- پس از اتمام دوره پات فک دانشجویان جهت امتحانات با ویزای دانشجویی به روسیه رفته و در دانشگاه مقصد در امتحانات قانونی شرکت نمایند و برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کرده وپس از ثبت اقامت دانشجویی به ایران برمی گردند و کلاسها را بصورت مهمان در دانشگاه های دولتی یا آزاد می گذرانند ( برای دانشجویان ورودی جدید شرکت در امتحانات در پایان سپتامبر یا اکتبر به انتخاب دانشجو بوده که همزمان با ثبت نام کرس اصلی دانشگاه بوده و ویزای دانشجویی نیز برای آنان صادر میگردد.

۳- با شروع سال تحصیلی دانشجو به صورت مهمان با دانشجویان ایرانی در دروس مشترک در دانشگاه های سراسری یا آزاد در کلاس های درس شرکت نموده و بصورت آنلاین دروس مخصوص دانشگاه روسیه را گذرانده و جهت کلاسهای زبان روسی و انگلیسی با اساتید مجرب دو زبانه واحد ها را میگذراند.

امتحانات در پایان ترم بصورت آنلاین یا حضوری در دانشگاه مقصد در روسیه برگزار میگردد و نمرات دانشجو در سیستم دانشگاه و پرونده تحصیلی نامبرده همانند دانشجویان مقیم روسیه ثبت میگردد.

۴- طول دوره تحصیل برای همه مقاطع گروه پزشکی ۶ سال که شامل یکسال پات فک و پنج سال طول دوره تحصیلی می باشد این مدت پس از دوره پات فک سه سال دوره گذراندن واحد های تحصیلی یکسال دوره پژوهشی با اساتید مربوطه و یکسال کار در بیمارستان و برای دانشجویان داروسازی در لابراتور ها و آزمایشگاه ها می باشد که یکسال کار در بیمارستان یا لابراتور ها حضور الزامی در روسیه را می طلبد

همین حالا ثبت نام کنید

هزینه های تحصیل را بدانیم ؟

هزینه پات فک سالیانه یا دوره ای ۵۵۰۰ دلار +۳۰٪ هزینه پشتیبانی و خدمات تحصیلی

شهریه در دانشگاه ۵۰۰ دلار که هزینه پشتیبانی در دانشگاه ۲۵٪ مبلغ مذکور که در صورت لزوم می تواند شهریه را ترمی بپردازند.

هزینه کلاس های میهمان در دانشگاه های ایران مطابق مبالغ اعلام شده از طرف دانشگاه مورد نظر بوده که مبلغ چندان زیادی نمی تواند باشد.

هزینه کلاس های پات فک در ایران شش میلیون هشتصد و پنجاه هزار تومان می باشد که شامل کلاس های زبان روسی و انگلیسی دروس شیمی و بیولوژی می باشد و حضور در کلاس های تست و آمادگی در امتحانات می باشد.

فایل آموزشی فرآیند ثبت نام
تحصیل خارج از ایران

آنچه باید بدانید !

پذیرش دانشجو بدون کنکور و قانونی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت ایران در روسیه، پزشکی، دامپزشکی، داروسازی، پیراپزشکی و دندانپزشکی.

ثبت نام در روسیه گذراندن دوران تحصیل در دانشگاه های تهران و شهرستانها

امتحانات در دانشگاه مبدا از سپتامبر در کرس اصلی ( شروع دوره پادفک) کالج در ایران خردادماه۹۹ ظرفیت محدود

تلفن: ۸۸۹۶۱۶۶۸

واتساب : ۰۹۱۲۳۷۰۶۵۹۶و ۰۹۱۲۷۱۰۸۸۶۱

ثبت درخواست تماس

ما با شما تماس میگیریم.برای ثبت نام و مشاوره رایگان اطلاعات خود را در فرم زیر تمکیل و ارسال نمایید.